Hotel Arko Praha

.Hotel Arko Praha se nachází nedaleko linky metra C, stanice Střížkov, 15min od centra, v klidné residenční zoně. Našim hostům nabízíme čisté a bezpečné prostředí za výhodné ceny. Ideální pro jednolivce i skupiny


Hotel Arko Praha nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s koupelnou, WiFi přpojením a snídaní v ceně pokoje. Před hotelem jsou parkovací místa pro auta i autobus (na vyžádání). Přijímáme platby v hotovosti v Kč i Eur, i platební karty. Recepce je otevřena 24hod. Pro hosty zajištujeme okružní jízdy Prahou i mimo hlavní město, rezervace restaurací, koncertů, taxi a pod.


Hotel Arko se nachází 5minut od stanice metra linky C, Střížkov. Na Václavské náměstí, tedy do centra města, se dostanete za 15minut, stanice Muzeum. Zhruba za stejný čas je možné dojet na hlavní vlakové nádraží, Hlavní nádraží, autobusové nádraží Florenc, vlakové i autobusové nádraží Holešovice. Všechna tato důležitá přepravní místa se nachází na lince metra C. Z letiště se dostanete do hotelu následujícími spoji. Autobusem č.119 na linku metra C Dejvická, odtud do přestupní stanice linky C Muzeum a odtud již do stanice Střížkov.


V okolí (pěšky 5-10minut) jsou 2 pizzerie, Sportcentrum (krytý bazén, sauna, whirpool, masáže, posilovna, bowling, aerobic), Centrum volného času (tenisové kurty a hřiště na fotbal, volejbal, házenou a basketbal), dále kadeřnictví a kosmetický salón. V dosahu autobusem (cca 5-10 minut) leží lanové centrum, bobová dráha, ale také Sazka Aréna.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-arko@toprague.cz
Adresa: Vysočanská 484/87 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Arko Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Arko Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist